RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

W Sejmie chcę być Waszym głosem. Zadbam o to, aby korepetycje nie zastępowały szkoły. Nauczyciele mieli godne zarobki, podstawa programowa została odchudzona i zmieniona. Uczniowie muszą mieć dostęp do psychologa. Pora znieść limity na leczenie w ramach NFZ, oddłużyć szpitale i skrócić kolejki do specjalistów. Chcę też zadbać o prawa kobiet, wyrok TK z 2020 r. musi być unieważniony, in vitro powinno być sfinansowane, badania prenatalne i znieczulenie przy porodzie musza być bezpłatne. Trzeba ukrócić biurokrację, uprościć podatki i przywrócić szacunek do pracy! 

W Sejmie należę do klubu parlamentarnego Trzecia Droga – PSL. Pracuję w trzech komisjach stałych: Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży, Komisji Zdrowia oraz w Komisji Finansów Publicznych.

Razem możemy więcej! Wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się zmienić Polskę, aby była krajem, gdzie liczy się każdy Obywatel.

RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!

W Sejmie chcę być Waszym głosem. Zadbam o to, aby korepetycje nie zastępowały szkoły. Nauczyciele mieli godne zarobki, podstawa programowa została odchudzona i zmieniona. Uczniowie muszą mieć dostęp do psychologa. Pora znieść limity na leczenie w ramach NFZ, oddłużyć szpitale i skrócić kolejki do specjalistów. Chcę też zadbać o prawa kobiet, wyrok TK z 2020 r. musi być unieważniony, in vitro powinno być sfinansowane, badania prenatalne i znieczulenie przy porodzie musza być bezpłatne. Trzeba ukrócić biurokrację, uprościć podatki i przywrócić szacunek do pracy! 

W Sejmie należę do klubu parlamentarnego Trzecia Droga – PSL. Pracuję w trzech komisjach stałych: Komisji Edukacji, Nauki i Młodzieży, Komisji Zdrowia oraz w Komisji Finansów Publicznych.

Razem możemy więcej! Wierzę, że wspólnymi siłami uda nam się zmienić Polskę, aby była krajem, gdzie liczy się każdy Obywatel.

Aktualności

Dożynki Gminno-Parafialne w Cielcach 💐🌾

Dożynki to nie tylko tradycyjne obrzędy i bogate w symbolikę rytuały. To przede wszystkim moment, by wyrazić naszą wdzięczność i szacunek wobec tych, którzy poprzez swoją pracę na roli dbają o bezpieczeństwo żywnościowe oraz kultywują polską tradycję. Dziękuję wszystkim organizatorom za trud włożony w ...
Czytaj więcej

Święto Wojska Polskiego

15 sierpnia obchodzimy Święto Wojska Polskiego! To wyjątkowy dzień, w którym składamy hołd wszystkim żołnierzom za ich niezłomną służbę i poświęcenie dla Ojczyzny. Z dumą wspominamy bohaterstwo tych, którzy walczyli w obronie wolności, a także doceniamy codzienny trud Sił Zbrojnych. Wasza odwaga i zaangażowanie ...
Czytaj więcej

„Sobota na wsi 2” w Choszczewie

To już kolejna inicjatywa dla mieszkańców wsi Choszczewo. Świetna atmosfera, piękna pogoda, mnóstwo atrakcji i cudowni ludzie – dziękuję za zaproszenie i wspólnie spędzony czas!
Czytaj więcej

Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego – Obchody w Łasku

Dzisiaj na Placu Szarych Szeregów w Łasku odbyła się uroczystość upamiętniająca Narodowy Dzień Pamięci Powstania Warszawskiego. Kwiaty pod pomnikiem harcerzy w moim imieniu złożyła Agnieszka Mikołajczyk – Dyrektor Biura Poselskiego. Cześć i Chwała Bohaterom. Pamiętamy!
Czytaj więcej

80. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego

Dziś obchodzimy 80. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego – jednego z najważniejszych i najbardziej symbolicznych wydarzeń w historii Polski. Oddajemy hołd bohaterom, którzy z odwagą i poświęceniem walczyli o wolność Ojczyzny. Ich odwaga, determinacja i miłość do Polski pozostają dla nas nieustającą inspiracją. Cześć i ...
Czytaj więcej

Powstanie Komisji do Spraw Dzieci i Młodzieży

Dziś w Sejm Rzeczypospolitej Polskiej powstała nowa Komisja do Spraw Dzieci i Młodzieży Objęłam funkcję wiceprzewodniczącej. To dla mnie jeszcze większa motywacja do dalszej pracy na rzecz dzieci i młodzieży w Polsce! Bardzo dziękuję za zaufanie
Czytaj więcej

16. posiedzenie Sejmu RP

Dziś w Sejm Rzeczypospolitej Polskiej rozpoczęło się kolejne posiedzenie. W planie obrad m.in. Porządek obrad można śledzić na stronie Sejmu RP; https://www.sejm.gov.pl/Sejm10.nsf/PorzadekObrad.xsp?documentId=9BE8AEC37F22F052C1258A7C00524193
Czytaj więcej

105. rocznica powołania Policji Państwowej – Obchody w Zgierzu

W tym roku przypada 105. rocznica powołania Policji Państwowej. Dziś świętowali policjanci ze Zgierza. Gratuluję tym wszystkim, którzy otrzymali medale i awansowali. Dziękuję Wam za służbę, dzięki Wam mieszkańcy Zgierza mogą czuć się bezpiecznie. Życzę Wam dalszych zawodowych oraz osobistych sukcesów.
Czytaj więcej

Z wizytą w siedzibie ONZ w Nowym Yorku

W ramach moich poselskich obowiązków wzięłam udział w debacie  o wzmocnieniu prac nad agendą 2030 i eliminacją ubóstwa w czasach wielu kryzysów oraz skutecznym dostarczaniu zrównoważonych, odpornych i innowacyjnych rozwiązań.
Czytaj więcej

Sobotnia lawenda i otwarcie drogi w Ksawercinie

XI Ogólnopolski Festiwal Lawendy, który odbył się w Hotelu Lawendowe Termy to była wspaniała okazja, aby poobcować z aromatem tej wspaniałej rośliny. Gratuluję świetnie zorganizowanego Festiwalu. Po nim udałam się do Ksawercina, aby uczestniczyć w otwarciu nowego odcinka drogi.
Czytaj więcej
Przewijanie do góry